YouWave

3.31

3.7

3

Bilgisayarınız için bir Android emülatörü

276.2k

Bu uygulamayı oyla

YouWave, 2.3 Gingerbread versiyonundaki uygulamalarını ve oyunlarını harekete geçiren Android işletim sistemi için bir emülatördür, bu yüzden oyunları herhangi bir yere indirmek zorunda kalmadan tıpkı telefonunuzda görüldüğü gibi bilgisayarınızdan deneyebilirsiniz.

YouWave, cihazınızı mükemmelliğe götürür, Android arayüzünden hareketli klavyeye ve hatta SD kart simülatörü gibi oyunları kaydetmek ya da çoklu oyuncu çevrim içi modları gibi çeşitli fonksiyonları sunar.

Bu emülatör tıpkı telefonda olduğu gibi aynı menü öğelerine sahiptir: müzik, araçlar, navigasyon, galeri... Üstelik program, rotasyon dinamiğini de beraberinde getirir; böylece daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu araçla, Android Market'ten (sadece 2.3.4 versiyonu) ya da APK versiyonuyla direk olarak istediğiniz her türlü uygulamayı indirebilirsiniz, çalıştırması ve kullanması çok basittir. Android Market'i kullanmak için gerekli olan tek şey ise tarayıcıdan erişim sağlayabilmek için bir Google ID'ye sahip olmak, en beğendiğiniz uygulamaları indirebileceksiniz ve sistem programı kapatmadan önce onları kaydedebilecek.

Güvenilir bir Android emülatörüne ihtiyacınız varsa, YouWave sizin programınız.
Haberler

- Sabit diskinizden resimleri alın ve gönderin.

Kısıtlamalar

10 günlük deneme versiyonu

Uptodown X